Android Modded Games

HUNGRY SHARK WORLD V2.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Hungry Shark World v2.4.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız aç köpek balığı ile bulunduğunuz derin sularda avlanarak görevleri tamamlamak ve gelişmeye çalışmaktır. Hungry Shark World içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz köpek balığını satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rahatça avlanabilirsiniz. Onlarca görev, farklı türden balıklar, insanlar ve dahası sizleri bekliyor. Hungry Shark World v2.4.0 sürümünde yeni kostümler, plajlar, evcil hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Hungry Shark World Play Store’da 960.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

NOT : para ve elmas harcadıkça artar, öncelikle düşük fiyatlı ürünlerden başlayarak maddi değerlerinizi artırın, daha sonra pahalı ürünleri de satın alabilirsiniz.

Hungry Shark World v2.4.0 MOD APK İNDİR – 388MB

Show More

Scorpion

Welcome To The Biggest Site For Android Games And Apps You Can Find New Modded Games And Game Cheat & CrossFire Hacks You Can Find Daily Update Only Here Don't Forget To Like Page in Facebook And Subscribe To Blog

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker