Android Modded Games

LAST DAY ON EARTH SURVİVAL V1.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Last Day on Earth Survival v1.6 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Kefir firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kaos ortamında hem hayatta kalmaya çalışmak hemde yaşam alanınızı inşa ederek zombilere ve rakiplerinize karşı mücadele etmektir. Last Day on Earth Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Geniş oyun evreni, bitmek bilmeyen görevler, güçlü düşmanlar, kullanılabilir onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Last Day on Earth Survival v1.6 sürümünde kış temalı bölgeler, zombiler, hayvanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Day on Earth Survival Play Store’da 1.260.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : 70.seviyeden sonra craft edilen ürünleri yapmamaya özen gösterin oyunu kapatıp, açtığınızda yükleme ekranında takılabilir.

UYARI : oyunda %95 civarı takılma yaşayan hocalarım bir süre beklerlerse açılacaktır. (garantisi yoktur, hileye karşı önlem alınıyor maalesef)

Last Day on Earth Survival v1.6 MOD APK İNDİR – 80MB

Show More

Scorpion

Welcome To The Biggest Site For Android Games And Apps You Can Find New Modded Games And Game Cheat & CrossFire Hacks You Can Find Daily Update Only Here Don't Forget To Like Page in Facebook And Subscribe To Blog

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker