Android Modded Games

Modern Combat Versus: Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS 1.2.5 Android APK indir

Modern Combat Versus: Çok Oyunculu Çevrimiçi FPS 1.2.5 Android APK indir
Modern Combat Versus “Gameloft” tarafından tasarlanmış bir aksiyon, fps oyunudur. Oyunda siz bir asker ajanı olacaksınız. Kendi takımınız olacak ve siz takımınızla birlikte düşmanlarınıza karşı mücadele edeceksiniz. Takımın beyni siz olacaksınız. Takımı siz yönlendirecek ve sizin emirleriniz üzerine hareket edip mücadele etmelerini sağlayacaksınız. Kendinize özel silah ve beceri uzmanlığınız olacaktır. Mücadele esnasında bu özellikleri de kullanmalısınız. Takımınızla birlikte hareket edip düşmanlarınıza karşı pes etmeden mücadele etmelisiniz. Bu şekilde mücadele ettiğiniz zaman oyunda başarılı olabilirsiniz. Sizde bu durumu göz önünde bulundurarak mücadelelerde takımı doğru bir şekilde yönlendirip birlikte hareket etmelerini sağlamalısınız. Bu heyecan dolu oyunda mücadele etmek istiyorsanız aşağıdaki linklerimizden oyunu indirip zorlu mücadelelere başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.


Oyun Adı: Modern Combat Versus
Kategori: Android Oyunlar indir
Oyun Türü: Aksiyon, FPS
Güncellendi: 19.10.2017
Dil: İngilizce
Boyut: 97,81 MB
Geliştirici Firma: Gameloft
Dosya Türü: .apk

NOT: Express VPN programını kullanıp Filipinler IP’si ile oyuna bağlanmanız gerekiyor. Oyun Beta süresi boyunca sadece Filipinler de aktiftir.
Divider

Turbobit
APK indir
Alternatif Link
APK indir

Tags
Show More

Scorpion

Welcome To The Biggest Site For Android Games And Apps You Can Find New Modded Games And Game Cheat & CrossFire Hacks You Can Find Daily Update Only Here Don't Forget To Like Page in Facebook And Subscribe To Blog

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker