Android Modded Games

VEGAS GANGSTERİ V3.4.1A MOD APK – PARA HİLELİ

" Here you can search for everything you want and you will find it as soon as possible "

VEGAS GANGSTERİ V3.4.1A MOD APK – PARA HİLELİ

Vegas Gangsteri v3.4.1a PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve FPS tarzını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü GAMELOFT stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz Las Vegas şehrinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak, silahlı çatışmalarda galip gelmeye çalışmaktır. Vegas Gangsteri içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp tehlikeli bir gangstere dönüşebilirsiniz… Geniş şehir ortamı, onlarca görev, güçlü silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Vegas Gangsteri v3.4.1a sürümünde yeni araçlar, görevler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Vegas Gangsteri Play Store’da 4.015.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bilgilendirme : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

NOT : cihazınızda aynı oyun veya hilesiz bir Gameloft oyunu varsa yüklenmedi hatası verir, silip öyle kurun.

Vegas Gangsteri v3.4.1a MOD APK İNDİR – 19MB

Vegas Gangsteri v3.4.1a SD DATA İNDİR – 1GB

Tags
Show More
" Here you can search for everything you want and you will find it as soon as possible "

Scorpion

Welcome To The Biggest Site For Android Games And Apps You Can Find New Modded Games And Game Cheat & CrossFire Hacks You Can Find Daily Update Only Here Don’t Forget To Like Page in Facebook And Subscribe To Blog

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker